szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Koronawirus (COVID19) w Hiszpanii - jak pracujemy?

Title

Odbieramy od Was mnóstwo telefonów i wiadomości różnego typu, niektóre z linkami do informacji na temat Hiszpanii, ukazujących się w mediach różnych krajów.


Różne są te informacje, więc dzisiaj kilka słów na temat jak to u nas wygląda. Otóż żyjemy i działamy normalnie - oczywiście w ramach, które narzuca nam "estado de alarma". 

Kilka faktów odnośnie tego, jak to wygląda w Hiszpanii

  • nasza kwarantanna nie jest dobrowolna, nam nie wolno wychodzić z domów pod groźbą całkiem realnej kary. Taki nieuzasadniony spacerek może kosztować od 500 do 30.000 EUR.
  • możemy wyjść albo do sklepu spożywczego lub apteki, albo do pracy - i tu też tylko, jeśli firma nie jest w stanie zorganizować pracy zdalnej. Większość firm już to zrobiła, a pracownicy, którzy się przemieszczają, powinni mieć odpowiedni dokument wystawiony przez firmę, żeby w razie kontroli mogli się nim wylegitymować (rodzaj "przepustki"). 

Jak pracuje nasze biuro podczas epidemii koronawirusa w Hiszpanii? 

To, że nie wolno nam wychodzić, nie znaczy, że nie jesteśmy w stanie wysyłać Wam ofert! Nasze systemy pracują pełną parą, a ponieważ w tej chwili wszystkie agencje są tak samo uziemione jak my, liczę na to, że za moment zaczną pojawiać się na rynku nowe nieruchomości, dotąd przechowywane "w rękawie" z braku czasu na wrzucenie ich do systemów

Możemy zatem pracować z Wami tak, jak to zawsze robimy przygotowując się do Waszych wizyt: Wy dzwonicie do nas i mówicie, czego szukacie, my wybieramy odpowiednie oferty i wysyłamy je Wam, Wy decydujecie, które z nich chcecie obejrzeć i prosicie o więcej, my dosyłamy inne opcje, Wy wybieracie i tak dalej. Aż powstanie nam lista nieruchomości do obejrzenia. I wtedy dopiero zaczynacie planować swój przyjazd do Hiszpanii. A do tego czasu uporamy się mam nadzieję z naszym nieproszonym gościem CoVid-em. 

Reasumując: jesteśmy do Waszej dyspozycji jak zwykle, piszcie do nas, dzwońcie i pracujmy razem "na wspólną świetlaną przyszłość". 

 

 

Przeczytaj także

Mity związane z zakupem nieruchomości w Hiszpanii w roku 2024

Dwie oferty apartamentów na Costa del Sol idealnych do zamieszkania na stałe

Nieruchomości z rynku pierwotnego w Hiszpanii - hit czy kit?

3 inwestycje deweloperskie w oazie spokoju na Costa del Sol - Casares

Kontakt Oferta