szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Hiszpański Dziki Zachód - Almeria

Title

W niedalekiej odległości od Marbelli (około 300 km), w samym środku pustyni, znajdziecie Państwo istną perełkę, która zadowoli nie tylko fanów Dzikiego Zachodu, ale także miłośników zwierząt i osoby lubiące spędzić dzień w oryginalny sposób...


Oasys Mini Holywood, bo o nim tutaj mowa, to unikalny na światową skalę park rozrywki w stylu amerykańskiego Dzikiego Zachodu, znajdujący się ok. 30 km na północ od Almerii, w głąb lądu trasą A-92 w pustynnym miasteczku Tabernas. Park ten zapewnia wielogodzinne atrakcje i niezapomniane przeżycia w każdym wieku.

Uliczkami tego wyjątkowego miasteczka przechadzały się takie gwiazdy jak m.in.: Clint Eastwood, Brigitte Bardot, Anthony Quinn, Claudia Cardinale, Alain Delon, Sean Connery, Raquel Welch, Orson Welles i wielu innych. 

Na terenie Oasys Mimi Holywood możecie Państwo zobaczyć, jak wygląda wnętrze budynków, saloonu, użyć kowbojskich rekwizytów, przejechać się dorożką, a także uczestniczyć w jednym z trzech show - cowboy show, can can show oraz parrot show.

Oprócz tego na terenie miasteczka znajduje się ogród zoologiczny, z ponad 800 zwierzątami z 200 gatunków, strefa z basenami, muzea i ogród botaniczny z ponad 250 gatunkami kaktusów.

Wyprawa do Oasys Mini Hollywood Tabernas to całodniowa atrakcja. Dorośli płacą za wstęp 22,50 euro, dzieci w wieku 4-12 lat 12,50 euro, a poniżej 4. roku życia wejście na teren Oasys Mini Hollywood jest darmowe. Przygotowano również specjalna ofertę cenową dla emerytów i studentów - 18,50 euro.

Więcej informacji na stronie https://www.oasysparquetematico.com/en/

Serdecznie polecamy!

Przeczytaj także

[RYNEK PIERWOTNY] 3 nowoczesne apartamenty na Costa del Sol w cenach poniżej 350 tys. EUR

Ile kosztuje życie w Hiszpanii? Sprawdzamy!

Inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii. Co trzeba wiedzieć w 2024?

O czym musisz wiedzieć starając się o kredyt hipoteczny w Hiszpanii w 2024

Kontakt Oferta