szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Osiedle 18 willi zwycięzcą tegorocznej edycji nagród European Property Awards

Title

Ponad rok temu Dream Property zaangażowało się w sprzedaż osiedla 18 willi położonego malowniczo na wzgórzach między Marbellą a Benahavis. Tam, w sercu Golf Valley, powstaje zupełnie nowa dzielnica. W jej najwyższym punkcie, na działce oferującej fantastyczny, panoramiczny widok na morze, wybrzeże i góry, powstaje 18 nowoczesnych, pasywnych willi, zaprojektowanych w zgodzie z naturą. Jakość budowy jest gwarantowana certyfikatem BREEAM.


Koncepcję tego osiedla (https://willehiszpania.com/o-projekcie/) można zamknąć w jednym słowie: „różnica”. Tę różnicę zauważyli i docenili jurorzy prestiżowego konkursu „European Property Awards”. 

Osiedle 18 willi z dwiema nagrodami European Property Awards!

Z radością informujemy, że osiedle 18 willi zwyciężyło w tegorocznej edycji nagród "European Property Awards" w dwóch kategoriach: 

  • "Najlepszy projekt rezydencyjny w Hiszpanii" 
  • "Najlepsza architektura wielorodzinna w Hiszpanii". 

European Property Awards 2021

Czym są nagrody "International Property Awards"?

Nagrody "International Property Awards" są uznanym wzorcem doskonałości we wszystkich sektorach branży nieruchomości na całym świecie. Obejmują kategorie od projektowania, budowy i prezentacji nieruchomości i inwestycji po projektowanie architektoniczne oraz projektowanie wnętrz, nieruchomości i marketing. 

Te prestiżowe nagrody przyznawane są w dziewięciu różnych regionach: w Afryce, Arabii, Azji i Pacyfiku, Kanadzie, Karaibach, Amerykach Środkowej i Południowej, Europie, Wielka Brytanii i USA. 

Sponsorami nagród są takie kultowe firmy samochodowe jak Jaguar, Mercedes Benz, Bentley Motors oraz nowy w tym roku Rolls Royce. Zwycięzcy we wszystkich kategoriach mają prawo do używania w swoich materiałach marketingowych i sprzedażowych logo nagrody, które jest bardzo rozpoznawalne w świecie deweloperskim.

Kandydaci ubiegają się najpierw o wygraną na poziomie krajowym, potem regionalnym i wreszcie międzynarodowym. Wygrana w Hiszpanii nominuje osiedle 18 willi do konkursu na poziomie europejskim, więc jest duża szansa, że niedługo będziemy cieszyć się z nagrody za najlepsze osiedle w Europie.

Dlaczego ten projekt willowy jest tak wyjątkowy?

Zapytacie: o co tyle zamieszania? O co chodzi w kolejnej luksusowej inwestycji na Costa del Sol? Co odróżnia osiedle 18 willi od innych projektów? W odpowiedzi można by napisać książkę o luksusowej architekturze mieszkaniowej w Europie Południowej w XXI wieku, ale wyjaśnimy to krótko.

Odpowiedzią jest KREACJA (design). Nie chodzi wyłącznie o wygląd, wewnątrz i na zewnątrz, każdej z willi, ale projekt w najszerszym tego słowa znaczeniu. Projektowanie architektoniczne, projektowanie wnętrz, projektowanie środowiskowe, projektowanie zrównoważone, projektowanie techniczne, słowem: projektowanie ułatwiające życie. 

European Property Awards 2021 Hiszpania

Dla twórców tego osiedla najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby. Ich dewizą jest: „Tworzenie przestrzeni, które podnoszą na duchu i pobudzają zmysły." To zupełnie nowe spojrzenie na wnętrza, bo zwykle najpierw powstaje budynek, a potem dekorator pracuje nad projektem wnętrza. Tutaj wnętrza rosły wraz z projektem budynku, w niektórych przypadkach nawet go wyprzedzając. Każdą z 18 willi zaprojektowano indywidualnie, a ostateczny kształt nadadzą swojemu domowi jego mieszkańcy, wspierani przez architektów, którzy ten dom projektowali. 

Wszystkie aspekty tego osiedla, zarówno jako całości, jak i 18 oddzielnych, indywidualnych domów, zaprojektowano na najwyższym możliwym w dzisiejszym świecie poziomie. I to właśnie ten rezultat doceniło jury konkursu "International Property Awards". 

Przeczytaj także

3 inwestycje deweloperskie w oazie spokoju na Costa del Sol - Casares

Nieruchomości w Hiszpanii w 2024. Garść podstawowych informacji

[VIDEO] Rozmowa o tym, jak wygląda zakup nieruchomości w Hiszpanii, a jak we Włoszech

Casares – poznaj przepiękne białe miasteczko na mapie Andaluzji

Kontakt Oferta