szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

logo

you can live where the others only dream about…

27/07/2020

Projekt, który nas zauroczył - osiedle Symphony Suites Cancelada

Title

Wartością dodaną w naszej pracy są odkrycia, które towarzyszą nam w zasadzie na każdym kroku. Rynek nieruchomości na Costa del Sol jest niezwykle bogaty i w ostatnich latach zmienia się bardzo dynamicznie. Dzieje się to za sprawą deweloperów, którzy prześcigają się w pomysłach architektonicznych, udogodnieniach i nowinkach technicznych. Efektem są coraz piękniejsze mieszkania i wille położone w coraz lepiej wyposażonych osiedlach.


Idealne położenie

Jedno z takich fantastycznych osiedli powstaje w Canceladzie - Symphony Suites Cancelada. Cancelada to urocza hiszpańska wioska położona 10 minut jazdy do Puerto Banus i 10 minut jazdy do Estepony. To również miejsce, które upodobali sobie deweloperzy i wspólnymi siłami budują na północnym krańcu wioski zupełnie nowy, luksusowy świat.  

Osiedle w Canceladzie - Costa del Sol

Projekt, który mnie zauroczył, powstaje na płaskiej działce położonej 20 minut spacerem lub 5 minut jazdy samochodem do plaży. 5 znanych pól golfowych znajduje się w odległości 10 minut jazdy od osiedla. Spacerem można dojść nie tylko do plaży i wioski, ale również do sklepów i restauracji.

"Na bogato", czyli hiszpański stan deweloperski 

Osiedle Symphony Suites Cancelada będzie się składało z 69 luksusowych apartamentów z 2 lub 3 sypialniami, do wyboru macie 6 różnych typów dystrybucji. Mieszkania będą przestronne, o południowej orientacji, więc bardzo jasne i słoneczne. Jak zawsze deweloper zatroszczy się o wykończenia, czyli nowi właściciele odbiorą mieszkanie w tzw. „hiszpańskim stanie deweloperskim”. Oznacza to:

  • wykończone ściany,
  • podłogi,
  • wykończone łazienki
  • w pełni umeblowane i wyposażone kuchnie,
  • wbudowane szafy.

Na wstępnym etapie realizacji kupujący będą mogli spersonalizować swoje mieszkania wybierając kolory mebli kuchennych, wielkość i kolor płytek podłogowych oraz płytek w łazienkach. W cenie każdego z mieszkań są 1 lub 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. 

Osiedle Symphony Suites Cancelada będzie miało prywatne SPA, siłownię, basen kryty oraz oczywiście basen zewnętrzny. Ten projekt pojawił się na rynku w ostatnich dniach i naszym zdaniem ma szansę odnieść spory sukces.

Symphony Suites Cancelada

Osiedle w Canceladzie

Osiedle w Canceladzie - sypialnia

 

Przeczytaj także

[TOP OFERTA] - 2 rewelacyjne apartamenty na Costa del Sol i Costa Blanca

Excel prawdę ci powie, czyli jaki był dla nas rok 2022

Ile można zarobić na wynajmie wakacyjnej nieruchomości w Hiszpanii?

Bezpieczny i zyskowny wynajem nieruchomości w Hiszpanii w 2023 r. Oto co powinien wiedzieć inwestor

Kontakt Oferta