szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

[Marbella] Elegancka, nowoczesna willa, o fantastycznych widokach na morze i góry

Tatiana Pekala Tatiana Pekala |
Title

Willa mieści się w Marbelli, w dzielnicy La Montua. La Montua to nieodkryty klejnot, spokojna, willowa dzielnica, o pięknych panoramicznych widokach, położona niedaleko centrum miasta. Ta willa to idealny dom dla osób, które chcą mieszkać na tyle blisko centrum Marbelli, by móc dojść do miasta spacerem i jednocześnie na tyle daleko, żeby móc spokojnie żyć – nawet latem. 


Większość nieruchomości z naszego portfolio to nieruchomości wakacyjne. Z jednej strony ze względu na swój charakter, z drugiej na sposób użytkowania domu czy mieszkania przez jego właścicieli. Stosunkowo rzadko zdarza nam się sprzedawać nieruchomości, w których ktoś mieszka na stałe i które nigdy nie były wynajmowane – taka jest specyfika naszego rynku. 

Dom w Marbelli na sprzedaż w dzielnicy La Montua

Ta willa różni się od innych nieruchomości z naszego portfolio. Została zaprojektowana przez Ismaela Meridę, uznanego hiszpańskiego architekta, stosownie do potrzeb aktualnych właścicieli. Pracowali razem nad każdym elementem, niejednokrotnie zamieniając pomysły architekta na swoje własne.

 

Główna część dzienna to jasna i elegancka przestrzeń z kominkiem, który dodaje wnętrzu ciepła i uroku. Duże okna oferują panoramiczny widok na okolicę i wypełniają willę naturalnym światłem. Pokoje są przestronne i zaprojektowane z dbałością o szczegóły, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i wykończeń. Willa ma pięć sypialni i cztery łazienki

Dom w Marbelli na sprzedaż w dzielnicy La Montua - salon

Dom w Marbelli na sprzedaż w dzielnicy La Montua - jadalnia

Znakomicie utrzymane ogrody uzupełnia basen typu „infinity”, który płynnie wtapia się w horyzont, oferując spektakularne widoki. Basen znajduje się na tym samym piętrze co salon i część dzienna. Przestronne tarasy z wydzielonymi strefami o różnych funkcjach tworzą idealną przestrzeń do cieszenia się śródziemnomorskim klimatem i wygrzewania się w słońcu Marbelli. 

Dom w Marbelli na sprzedaż w dzielnicy La Montua - taras

Dom w Marbelli na sprzedaż w dzielnicy La Montua - sypialnia

Dom wybudowano z użyciem najnowszych technologii, aby zapewnić mieszkańcom pełen komfort. System klimatyzacji i ogrzewania podłogowego gwarantuje idealne temperatury przez cały rok, a system automatyki domowej pozwala na pełną kontrolę oświetlenia, bezpieczeństwa, TV i nagłośnienia w całym domu. 

Działka, na której stoi dom, ma 940 m2, powierzchnia zabudowana to 371 m2, a cena willi wynosi: 2.795.000 EUR dowiedz się więcej o tej wyjątkowej willi w Marbelli 
 

 

Przeczytaj także

Chcesz kupić dom w Hiszpanii? Oto co trzeba wiedzieć w 2024

[RYNEK PIERWOTNY] 3 nowoczesne apartamenty na Costa del Sol w cenach poniżej 350 tys. EUR

3 x L, czyli dwie oferty, które idealnie obrazują magię lokalizacji

[DOBRA CENA] Dwa apartamenty w mieście kwiatów - Esteponie

Kontakt Oferta