szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

logo

you can live where the others only dream about…

13/11/2020

Fantastyczny projekt osiedla willowego na Costa del Sol

Title

Koncepcję tego osiedla można zamknąć w jednym słowie: „różnica”. Ten projekt różni się od wszystkich innych budowanych w Europie, a wille, które składają się na osiedle oraz ich wyposażenie, różnią się od siebie.


Zanim Wam opowiemy o tym projekcie, to wczoraj uruchomiliśmy dedykowaną jemu stronę. Uznaliśmy, że wymaga on specjalnego opakowania. Pracowaliśmy nad nią przez kilka tygodni i jesteśmy bardzo dumni z efektu. Zapraszamy na Wille w Hiszpanii

Jakość życia, o której marzysz

Wspólnymi elementami są: innowacyjny projekt, najwyższe standardy budowy i niespotykana kreatywność w tworzeniu wnętrz każdego z domów. Wszystko to zmienia osiedle luksusowych willi w światowej klasy dzieło architektoniczne z panoramicznymi widokami na Morze Śródziemne, Gibraltar i Afrykę.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

W sercu Golf Valley, między ekskluzywną Marbellą a pięknym i klimatycznym Benahavis, buduje się zupełnie nowa dzielnica. W jej najwyższym punkcie, na działce oferującej fantastyczny, panoramiczny widok na morze, wybrzeże i góry, powstaje osiedle nowoczesnych willi, zaprojektowanych w zgodzie z naturą i tak, żeby nic nie przesłaniało tego widoku. 

Patrząc w dół z tarasów willi zobaczycie pole golfowe i sztuczne jezioro o powierzchni 35.000 m2 z plażą, miejscem do pływania i klubem sportów wodnych (nie motorowych, więc niepowodujących hałasu). Znajdą się tam również SPA, sauna, masaże i dwa baseny: jeden podgrzewany 25 m, a drugi przeznaczony do ćwiczeń w wodzie (aqua gym). Zobaczycie również butikowy ekskluzywny hotel, restaurację z barem, korty do tenisa i paddle, miejsce do zabaw dla dzieci i niewielkie centrum handlowe. Wokół jeziora można będzie pojeździć rowerem lub pospacerować.  

Wille w Hiszpanii - lokalizacja

Bezpieczeństwo

Cała dzielnica będzie monitorowana i strzeżona, a to osiedle - enklawa spokoju dla jego mieszkańców - zostanie wyposażone w niezależny, najnowocześniejszy system ochrony

Dobra inwestycja

Ponieważ cała dzielnica jest w trakcie budowy, okolica będzie rosła razem z willami. Jak zwykle w takich przypadkach, będą rosły również ceny nieruchomości – szczególnie, że ich liczba jest limitowana. Nowoczesny dom kupiony po najniższej cenie, bo na etapie projektu, możliwość spersonalizowania każdego detalu, świadomość, że jakość budowy jest gwarantowana certyfikatem BREEAM + wymienione wyżej zalety doskonałej lokalizacji – to przepis na udaną inwestycję.

Obsługa willi & pakiety

To będą domy, których obsługa nigdy nie stanie się dla właścicieli ciężarem. Nawet jeśli będą wpadać wyłącznie na wakacje, administracja zadba o to, żeby dom i basen były czyste, trawnik przystrzyżony, a lodówka pełna. To za sprawą pakietów, które oferuje deweloper. Jest ich kilka, a każdy z nich odpowiada na różne potrzeby rezydentów. Concierge Pack zagwarantuje, że nie będą musieli martwić się o sprzątanie, zakupy, odbiór z lotniska etc. Business Pack zamieni ich domowe biuro w doskonale przygotowany gabinet, wyposażony w najnowsze technologie komunikacyjne. Wellness Pack spowoduje, że dom będzie miejscem, do którego z przyjemnością będą wracać, żeby odpocząć. To tylko kilka przykładów, pakietów jest więcej, a wszystkie pomyślane tak, aby ułatwić życie rezydentom.

Przeczytaj także

[TOP OFERTA] - 2 rewelacyjne apartamenty na Costa del Sol i Costa Blanca

Excel prawdę ci powie, czyli jaki był dla nas rok 2022

Ile można zarobić na wynajmie wakacyjnej nieruchomości w Hiszpanii?

Bezpieczny i zyskowny wynajem nieruchomości w Hiszpanii w 2023 r. Oto co powinien wiedzieć inwestor

Kontakt Oferta