szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

Przestronne luksusowe apartamenty w Puerto Banus, Marbella (527A)

Nueva Andalucia Cena sprzedaży: 650 000

Typ: Apartament

Basen: Tak

Powierzchnia: 148 m2

Działka: -

Taras: 49 m2

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 2

Parking: Tak

Liczba sypialni: 2

Telewizja: Nie

Garaż: Nie

Idealna dla
rodziny
To osiedle zostało zbudowane w 2007 roku jako enklawa w uprzywilejowanej lokalizacji i zasadniczo dedykowane było inwestorom szukającym luksusowych mieszkań o wysokiej jakości. Dlatego zadbano tu nie tylko o wykończenia mieszkań, ale również o ogrody. Wiele roślin zostało sprowadzonych specjalnie do tego osiedla, żeby mogły cieszyć oczy mieszkańców. Kolejnym elementem, na który deweloper zwrócił szczególną uwagę było bezpieczeństwo: osiedle jest zamykane i strzeżone 24 / 7.

Jego architektura jest wyjątkowa i pomyślana pod kątem maksymalnego wykorzystania światła słonecznego. Dlatego wszystkie fasady są skierowane na południe, a tarasy każdego z mieszkań są zewnętrzne. Wieczny duch Morza Śródziemnego, który zainspirował to osiedle, nie mógł zapomnieć o integracji obszernych tarasów ze wszystkich stron budynku, ukrytych wśród roślinności.

Bez oszczędzania środków na zwiększenie komfortu naszych gości, apartamenty oferują klimatyzację z pompą ciepła i indywidualną regulacją temperatury w każdym pokoju, nie wspominając o ogrzewaniu podłogowym w łazienkach, żaluzjach elektrycznych, sejfie najnowszej generacji i czujnikach we wszystkich pokojach bezpośrednio połączonych z centralą bezpieczeństwa, a wszystko to kontrolowane i programowalne jest dzięki systemowi domotic.

W osiedlu jest do sprzedaży jeszcze kilka innych mieszkań - bezpośrednio od dewelopera. Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, prosimy o kontakt.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.