szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

6 luksusowych willi w Guadalmina, Marbella (332V)

San Pedro de Alcantara Cena sprzedaży: 1 790 000

Typ: Willa

Basen: Tak

Powierzchnia: 850.43 m2

Działka: 885 m2

Taras: 300 m2

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 6

Parking: Nie

Liczba sypialni: 4

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Projekt mieszkaniowy sześciu luksusowych willi zaprojektowanych przez znanego architekta Juana Antonio Fernandeza, położonych w sercu prestiżowej dzielnicy Guadalmina Casasola w Marbelli. Jest to prywatna, zamknięta społeczność sześciu luksusowych willi.
To prawdziwa oaza spokoju. Dzielnica ta obejmuje najpiękniejsze wille Marbella i Estepona. Z widokiem na południowy wschód, 700 metrów od morza, w spokojnym i zielonym otoczeniu, ta urbanizacja oferuje wspaniałe i otwarte widoki.
Jakość architektury i optymalizacja przestrzeni doprowadziły nas do budowy nowoczesnych willi z dużymi i jasnymi przestrzeniami do luksusowego i komfortowego życia.

LOKALIZACJA
Marbella jest oficjalnie uważana za stolicę zachodniej części Costa del Sol. Bez wątpienia położenie geograficzne miasta u podnóża Sierra Blanca sprawia, że ​​jest to jedno z najważniejszych centrów turystycznych Hiszpanii.
Marbella, z legendarnym mikroklimatem i ponad 300 słonecznymi dniami w roku, pozwala mieszkańcom cieszyć się słońcem i niezliczonymi plażami przez cały rok. Duża liczba pól golfowych, klubów sportowych / siłowni, restauracji i luksusowych hoteli potwierdza tę reputację.
Prestiżowa urbanizacja Guadalmina Casasola, położona w odległości pięciu minut od Puerto Banus na zachód od Marbelli, jest dzielnicą mieszkaniową celebrytów, wielkiego bogactwa, biznesmenów i polityków.

ADNOTACJA
Ceny wynoszą od 1.750.000 € do 2.390.000 € w zależności od rodzaju willi i wielkości działki.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.