szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

+34 699 15 88 77 +34 673 73 42 11

Modern and luxury villas in Estepona (330V)

Estepona Cena sprzedaży: 1 225 000

Typ: Willa

Basen: Tak

Powierzchnia: 221.37 m2

Działka: 800 m2

Taras: 126.5 m2

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 3

Parking: Nie

Liczba sypialni: 3

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

11 luksusowych willi w pobliżu Cancelada i Los Flamingos.
Wysoka jakość, nowoczesny styl, widoki na morze, prywatny basen, najnowsze technologie.

Nieruchomość położona jest na przestronnych działkach, które są w większości równe, oferując jednocześnie wspaniałe widoki na okolicę i pobliskie morze. Stylowa ścieżka prowadzi przez ogród krajobrazowy do frontowego wejścia, które otwiera się na główne atuty willi - duży otwarty salon. Obszar ten składa się z przestronnego salonu i nowoczesnej kuchni z jadalnią. Jest to centrum domu, w którym duże okna sięgające od podłogi do sufitu wpuszczają naturalne światło i widoki, rozsuwane, aby zapewnić bezpośredni dostęp do przestronnego tarasu z salonem i jadalnią na świeżym powietrzu.

Z tego miejsca, które rozszerza przestrzeń wewnętrzną i komfort, aby jak najlepiej wykorzystać przyjemny przez cały rok klimat Marbelli, jest zaledwie kilka kroków od prywatnego basenu otoczonego pięknymi trawnikami i zrównoważonymi ogrodami.

Wille z trzema sypialniami należą do najbardziej atrakcyjnych i najlepiej zlokalizowanych nowoczesnych domów w Marbelli, oferując optymalny komfort i luksus we współczesnym otoczeniu, z sypialnią na parterze i dwiema na pierwszym piętrze. Wszystkie apartamenty posiadają własną garderobę i taras, co oznacza nowoczesne wyrafinowanie, które jest charakterystyczną cechą życia w willach.

Nowoczesne cechy willi znajdują odzwierciedlenie nie tylko w ich stylu architektonicznym, ale także w zastosowaniu najnowszych technologii do produkcji inteligentnych domów, które są energooszczędne, opłacalne w utrzymaniu i mają minimalny wpływ na środowisko.

Doskonała izolacja i inteligentne systemy zarządzania klimatem pozwalają uniknąć wysokich temperatur, a tym samym zmniejszają potrzebę intensywnego ogrzewania lub chłodzenia. Rezultatem jest przyjemne środowisko życia z oszczędnościami energii nawet do 30%.

To samo dotyczy ogrodów, które zostały zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju, wykorzystując miejscowe gatunki roślin o wysokiej wydajności wodnej, które są w równowadze z lokalnym klimatem. Wysoce aromatyczne, zapewniają prywatność i naturalne piękno w Twojego otoczenia.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.