szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Wynajmy wakacyjne nieruchomości w Hiszpanii, czyli jak to robimy

Title

Lubicie podróżować? A jak? Samolotem czy pociągiem? Może stopem? Czy ktoś w ogóle jeszcze pamięta, co to było i jak działało? Wolicie mieszkać w hotelu, namiocie, a może w kamperze? Sposobów na udane wakacje jest tyle, ilu nas – każdy ma swój ulubiony. Wiele osób lubi mieć na wakacjach namiastkę domu i to właśnie dla nich jest pierwsza część tego wpisu.


Wynajem nieruchomości w Hiszpanii z nami?

Sprzedaż nieruchomości była i jest podstawową działalnością Dream Property, a wynajmy nieruchomości w Hiszpanii (krótkoterminowe) stały się doskonałym uzupełnieniem tej działalności. Nasi inwestorzy często zaraz po tym jak wypowiedzą sakramentalne: „kupuję”, zadają pytanie: „a podczas naszej nieobecności wynajmiecie nam naszą piękne hiszpańskie mieszkanie / dom / willę?” – w zależności od tego jaki typ nieruchomości wybrali. My wiedząc, że klient kupił dobrą nieruchomość w ciekawej lokalizacji (przecież kupił ją z nami!) odpowiadamy: „jasne!” i w ten sposób zbieramy interesujące portfolio nieruchomości pod wynajem, do obejrzenia na naszej stronie w sekcji wynajem nieruchomości Hiszpania.

Nieruchomości w Hiszpanii pod wynajem - najważniejsze informacje

Możecie mieć pewność, że to, co widzicie na zdjęciach nieruchomości, którą chcecie wynająć – to rzeczywistość. Dwa lata temu andaluzyjski rząd wprowadził nowe regulacje, które mocno uporządkowały potężny tutaj i do tej pory zdecydowanie dziki rynek wynajmów wakacyjnych. Teraz każda oferowana Wam nieruchomość musi być zarejestrowana w odpowiednim urzędzie. Otrzymanie numeru rejestracyjnego jest potwierdzeniem, że nieruchomość jest przygotowana do przyjmowania gości, odpowiednio wyposażona i bezpieczna. Bez tego numeru szanujące się portale typu Booking czy TripAdvisor, z którymi współpracujemy, nie opublikują oferty nieruchomości na swoich stronach.

Wszystko musi być zarejestrowane - goście również

Rejestracja nieruchomości w Junta de Andalucia wiąże się również z obowiązkiem rejestrowania gości. Odbywa się to tak jak w hotelu: po przyjeździe goście powyżej 16 roku życia mają obowiązek okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem. My wpisujemy dane z dokumentu w odpowiedni formularz, gość go podpisuje, a my mamy później 24 godziny, żeby ten formularz przekazać odpowiednio albo policji albo Guardia Civil. Goście otrzymują i podpisują również umowę najmu nieruchomości wraz ze spisem wyposażenia oraz wpłacają ustaloną z właścicielem kaucję, którą zwracamy zwykle przy odbiorze kluczy i po sprawdzeniu stanu nieruchomości.

Niedopełnienie obowiązku rejestracji nieruchomości oraz późniejszych czynności administracyjnych z nią związanych wiąże się z wysokimi karami zarówno dla właściciela nieruchomości jak i dla firmy zarządzającej nią, więc nie ryzykujemy niepotrzebnie.

Na co możesz liczyć wynajmując z nami nieruchomość w Hiszpanii? 5* DP - serwis

Poza dobrze przygotowaną i legalnie wynajmowaną nieruchomością mamy dla Was coś jeszcze: nasz 5* DP-serwis. Wychodzimy z założenia, że jeśli nasi goście postanowili spędzić swoje wyczekane i wymarzone wakacje w Hiszpanii, w jednej z nieruchomości z naszego portfolio, płacą właścicielowi za pobyt, a on płaci nam za ich obsługę, to goście powinni wyjechać nie tylko opaleni, wypoczęci i zachwyceni miejscem, w którym spędzili wakacje, ale również z poczuciem, że przez cały swój pobyt mieli tu nas, czuwających nad ich dobrym samopoczuciem i zawsze odbierających telefon, jeśli mieli potrzebę z nami porozmawiać.

Przede wszystkim - wszechstronność i gościnność

Wynajmując z nami nieruchomość w Hiszpanii, możecie liczyć na naszą pomoc w wielu kwestiach takich jak:

  • organizacja transferu z i na lotnisko,
  • pomoc w wynajmie samochodu, zrobienie zakupów przed Waszym przyjazdem,
  • organizacja dodatkowego sprzątania podczas Waszego pobytu,
  • rezerwacja biletów na koncert / mecz / pokaz flamenco czy stolika w Waszej ulubionej restauracji.

Możecie liczyć na nas również w sytuacjach niespodziewanych. Taki serwis możemy oferować dzięki wsparciu naszego teamu technicznego. Zebranie zaufanej i sprawnej ekipy nie było łatwe, ale z czasem udało nam się otoczyć się ludźmi, którzy myślą i pracują tak jak my i rozumieją, że za marką / firmą zawsze stoją ludzie i to do ludzi się wraca. Zapraszamy, sprawdźcie, jak to działa.

Przeczytaj także

3 inwestycje deweloperskie w oazie spokoju na Costa del Sol - Casares

Nieruchomości w Hiszpanii w 2024. Garść podstawowych informacji

[VIDEO] Rozmowa o tym, jak wygląda zakup nieruchomości w Hiszpanii, a jak we Włoszech

Casares – poznaj przepiękne białe miasteczko na mapie Andaluzji

Kontakt Oferta