szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Zahara de la Sierra - miasto na wzgórzu

Title

W odległości ok. 30 km na północ od Rondy, otoczone turkusowymi wodami zalewu, znajduje się malownicze i wciąż przez wielu nieodkryte miasteczko, zwane "Mauretańskim orlim gniazdem".


Zahara de la Sierra - miasto na wzgórzu, bo to o nim tutaj mowa. Po zjeździe z głównej drogi między Rondą a Sewillą do miasteczka jedzie się piękną wiejską drogą. Nie martwcie się jeśli będziecie mieli wrażenie, że się zgubiliście, po paru kilometrach Waszym oczom ukaże się wzniesienie, na którego szczycie znajduje się miasteczko z górująca nad nim wieżą obronną.

Zahara de la Sierra słynie z wytworów z pigwy zwanych carne de membrillo, dlatego też przez niektórych jest nazywana Zahara de membrillos.
Nieopodal miasteczka,  w pobliskim parku znajduje się plaża i mini park wspinaczkowy, do którego można wybrać się na piknik.

Zahara de la Sierra jest wyjątkowym miejscem, zachwycającym niepowtarzalnymi widokami, wspaniałymi smakami oraz niesamowitym hiszpańskim klimatem.

Polecamy serdecznie na całodniowy wypad z rodziną i nie tylko. Warto zpoznać się również z ofertą wakacji na Costa del Sol.

 

Przeczytaj także

Ceny w górę, popyt w dół, czyli jak wyglądał 3. kwartał 2023 roku na rynku nieruchomości w Hiszpanii

[OFERTA MIESIĄCA] Dwa unikatowe domy na Costa del Sol

Spada zainteresowanie Polaków nieruchomościami w Hiszpanii, czyli podsumowujemy dane z pierwszej połowy 2023

[TOP OFERTA] 3 przepiękne nieruchomości położone w Marbelli - królowej Costa del Sol

Kontakt Oferta