szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

+34 699 15 88 77 +34 673 73 42 11
DREAMproperty.es DREAMproperty.es

Obozy sportowe, aktywny wypoczynek

Obozy sportowe, aktywny wypoczynek

Obozy treningowe

Marbella i jej okolice to idealne miejsce na zimowy wypad na obóz triathlonowy/rowerowy/biegowy. Trenujesz, odpoczywasz, ładujesz swoje akumulatory - to działa!

zakwaterowanie

Atrakcyjne i sprawdzone apartamenty dla dowolnej grupy osób. Dobre ceny, lokalizacja, wyposażenie - wszystko czego potrzebuje trenująca grupa sportowców.

lot

Lot z Polski do Malagi trwa 4h. Z lotniska do Marbelli podróż to tylko 40 min. drogą ekspresową. I jesteście na miejscu!

auto

Sprawdzona wypożyczalnia aut na lotnisku w Maladze. Dobre ceny, duży wybór aut (również do transportu walizek rowerowych - np. Fiat Doblo), korzystne ceny, bardzo szybkie formalności dot. odbioru auta po wylądowaniu i zdaniu auta przed odlotem. To wszystko wpływa na szybką logistykę i minimum formalności.

rowery

Przyjazna i sprawdzona wypożyczalnia rowerów w centrum Marbelli. Duża ilość rowerów, możliwość negocjacji cen, elastyczność ze strony firmy dot. rodzajów i terminów wypożyczenia. Wypożyczalnię prowadzi były zawodowy kolarz - to mówi samo za siebie.

basen

Bliska lokalizacja basenu od apartamentu (ok. 2km). Dobra dostępność i cena. Jesteś triathlonistą? Pływaj również tutaj. W okresie letnim możesz robić również treningi open water.

bieganie

Bliskość ścieżek biegowych od apartamentu. Do wyboru bieganie po płaskim blisko morza lub możliwość wyruszenia na biegową wycieczkę w góry, m.in. na La Concha. Deptak nad samym morzem to ponad 30km. Starczy na długie wybieganie?

DREAMproperty.es DREAMproperty.es

Dlaczego Marbella? Sprawdzili to inni sportowcy!

Pomysł organizacji obozów sportowych powstał przez przypadek. Klient a jednocześnie kolega to zapalony triathlonista. Padł pomysł, pierwsza wspólna koordynacja i ... udało się i to super. Kolejny obóz, większa ilość osób, zadowolenie. To potwierdziło że Marbella to idealne miejsce. Temperatura w marcu wynosi średnio 14-18 stopni co dla kolarzy, triathlonistów i biegaczy okazuje się idealnym połączeniem z możliwością realizacji treningów przy dobrej aurze.

Lokalizacja apartamentów znajduje się w idealnym miejscu do startu na rowerowe treningi, ok. 2km do basenu komunalnego, bliska lokalizacja do ścieżek biegowych, wypozyczalni rowerowej, deptaku nad morzem, restauracji, pizzeri, itp.

 

 

Opinie naszych sportowców:

Wojtek S.
triathlonista
Na obozie w Marbelli byłem 3 razy i jest to już stała pozycja w moim kalendarzu przygotowań do sezonu triathlonowego. Idealna lokalizacja. Dobry start na trasy rowerowe, spokój, fajne ścieżki biegowe, basen czy szybkie jedzienie pod treningu. Do tego świetne podejście w wypożyczalni rowerów, szybki transfer autem. A wszystko spina Tati i Klau. Jest idealnie i w dobrej cenie. Polecam.

Krzyś - PolishBoy
triathlonista, biegacz
Na obóz treningowy wybrałem Marbellę. Mogę przyznać, iż się nie zawiodłem! Świetna wypożyczalnia rowerów „Marbella Bike”, Idealny apartament, a dodatkowo ogólnodostępny basen dla mieszkańców, trasy z wymagającymi podjazdami oraz obłędnymi widokami, ścieżki biegowe nad morzem, a na koniec wszystko w cenach dostępnych dla każdego!
Dziękuję Tati & Klau za gościnę w tak pięknym miejscu. Gorąco polecam słoneczną Marbellę!!
#polishboy #triwiatrak

Darek z Olsztyna
kolarz, zawodnik MTB
To już mój drugi kolarski pobyt w Marbelli. Fantastyczne miejsce na wprowadzenie w sezon rowerowy. Piękna pogoda,  spokojne długie podjazdy, "bezpieczni" kierowcy i pyszne niedrogiego jedzenie, to wszystko pozwoliło spędzić fantastyczny tydzień w Hiszpanii. Dziewczyny Klau i Tati wspaniałe i bardzo pomocne.

Zapraszamy

 

Skontaktuj się z nami