
Nr referencyjny : 692A
Estepona
Nowoczesne apartamenty blisko plaży, La Gaspara
To nowoczesne, butikowe osiedle 48 apartamentów i penthousów powstaje w jednym z najbardziej uprzywilejowanych rejonów położonej w stóp Sierra Bermeja Estepony, w niewielkiej odległości od plaży i wszystkich pobliskich udogodnień.
Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ich mieszkańcom maksymalną wygodę. Wielkoformatowe okna zapewniają wnętrzom mnóstwo naturalnego światła. Otwarte, ustawne wnętrza, w pełni wyposażone kuchnie typu open plan harmonijnie łączą się ze słonecznymi tarasami.
Południowa ekspozycja oraz położenie działki na wzgórzu zapewnią fantastyczne widoki na morze. W strefach wspólnych osiedla można pozwolić sobie na chwilę relaksu biorąc kąpiel w basenie i spacerując po pełnych śródziemnomorskiej roślinności ogrodach.
Dodatkowo można cieszyć się śródziemnomorskim klimatem spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu w jednym z pobliskich obiektów sportowych czy renomowanych pól golfowych.
Mieszkania dostępne są w kilku konfiguracjach, 2, 3 i 4 pokojowe apartamenty i penthousy z przestronnymi słonecznymi tarasami oraz parterowe mieszkania z prywatnym ogrodem. Istnieją również opcje personalizacji materiałów wykończeniowych.
Wszystkie mieszkania wyposażone są w klimatyzację, mają miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską.
Po sukcesie pierwszej części projektu w budowie jest już kolejna, druga faza inwestycji.
Ceny ostatnich dostępnych jednostek zaczynają się od:
– 2 sypialnie od 430.000 €.
Skontaktuj się z nami po więcej informacji!