szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

logo

you can live where the others only dream about…

Wynajem willi Costa del Sol

Finca Vista - nowoczesny 6 sypialniowy dom z panoramicznym…

Marbella

Finca Vista - nowoczesny 6 sypialniowy dom z panoramicznym…


300 m2
6
5

Hiszpania to od dłuższego czasu cel niezliczonych wypraw polskich turystów. A może, zamiast corocznej wycieczki, zdecydować się na posiadanie na stałe nieruchomości w Hiszpanii, tak, aby móc w dowolnej chwili skorzystać z uroków tego pięknego kraju?

Dream Property pomoże Państwu zrealizować marzenia dzięki bogatej ofercie domów i apartamentów, a zawarte na stronie praktyczne rady dla kupujących sprawią, że kupno nieruchomości nie nastręczy poważniejszych problemów.

Pozostaje tylko do rozstrzygnięcia kwestia, gdzie w tym fascynującym kraju zrealizować swoje marzenia. Wśród wielu znakomitych lokalizacji bodaj największym zainteresowaniem cieszy się Wybrzeże Słońca, słynne Costa del Sol. Dla miłośników przyrody i kultury Andaluzji rzecz jest bezsporna – jeśli willa w Hiszpanii, to tylko tutaj. Własna willa w Costa del Sol oznacza nie tylko możliwość rozkoszowania się słońcem i wodą przez niemal cały rok, ale także mnóstwo atrakcji sportowych, kulturalnych, przyrodniczych i rozrywkowych, a dodatkowo dobrą inwestycję w rynek nieruchomości.

Kontakt Oferta