szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

logo

you can live where the others only dream about…

Nieruchomości na sprzedaż Malaga

Luksusowe apartamenty nad brzegiem morza

Malaga

Luksusowe apartamenty nad brzegiem morza


128.13 m2
2
2

Przepiękne i nowoczesne apartamenty w Maladze

Malaga

Przepiękne i nowoczesne apartamenty w Maladze


130 m2
2
2

W samym centrum Malagi

Malaga

W samym centrum Malagi


96 m2
2
2

Apartamenty w idealnej lokalizacji, Velez Malaga

Malaga

Apartamenty w idealnej lokalizacji, Velez Malaga


75 m2
2
2

Malaga – coraz częstszy wybór nabywców nieruchomości w Hiszpanii

Malaga w skrócie 

Malaga, położona w południowej Hiszpanii na wybrzeżu Costa del Sol, jest od lat międzynarodowym kierunkiem zarówno dla turystyki wakacyjnej, jak i biznesowej. Słynąca ze wspaniałych plaż, pysznego jedzenia i świetnej pogody jest jednym z najczęściej odwiedzanych nadmorskich miast w Andaluzji. Malaga, miasto Picassa, jest pełna historycznych miejsc, ale żyje już jednak nie tylko swoją przeszłością. Rozkwita pod każdym względem i odgrywa ważną rolę w branży nieruchomości, dzięki dużej liczbie nowych projektów budowlanych, które koncentruje na swoim terytorium.

Nieruchomości w Maladze

W związku z ożywionym ruchem turystycznym i napływem obcokrajowców od dziesięcioleci Malaga jest jednym z obszarów o największej aktywności na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Do tego jej znaczący wzrost gospodarczy idący w parze z atrakcyjnością rynku nadmorskiego sprawił, że ta andaluzyjska prowincja stała się gwiazdą hiszpańskiego rynku nieruchomości i obok Madrytu, Barcelony i Walencji jest jednym z najpopularniejszych miejsc inwestycji w nieruchomości w Hiszpanii. Nieruchomości na sprzedaż Malaga oferuje za około 2800 euro za metr kwadratowy, co czyni ją czwartą najdroższą prowincją Hiszpanii. Mimo tego oferty nieruchomości w Maladze szybko tracą aktualność.

Zainteresowanie wśród mieszkańców Europy Północnej, którzy chcą kupować nieruchomości na sprzedaż w Maladze, jest bardzo duże. Do tego stopnia, że cudzoziemcy stanowią tu ok. 30 proc. wszystkich kupujących (trzeci najwyższy wynik w Hiszpanii). Nieruchomości w Maladze w większości kupują nabywcy z Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Belgii, Francji i Niemiec.

Jakie nieruchomości na sprzedaż w Maladze mamy do zaoferowania?

Domy i mieszkania na sprzedaż, nowoczesne osiedla z wszelkiego rodzaju udogodnieniami, apartamenty położone w samym centrum Malagi lub nad brzegiem morza, nieruchomości z rynku pierwotnego i z rynku wtórnego – nasze oferty nieruchomości w Maladze odpowiadają na różnorodne potrzeby zarówno mieszkaniowe, jak i inwestycyjne.

Jeżeli interesują Cię nieruchomości w Maladze, skontaktuj się z nami. Doradzimy, pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania:

  • Tatiana: +34 699 15 88 77  / tatianewgfok5a@dreamproperty.es
  • Klaudia: +34 673 73 42 11 / inf4lfbv3ro@dreamproperty.es
Kontakt Oferta