szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Piękne apartamenty w wyjątkowej lokalizacji, Golden Mile, Marbella

Cena sprzedaży: € 4 995 000
Nr referencyjny : 790A
Marbella
Marbella
€ 4 995 000
Nr referencyjny : 790A

Typ: Apartament

Basen: Tak

Powierzchnia: 300 m2

Działka: -

Taras: 359 m2

Klimatyzacja: Tak

Liczba łazienek: 4

Parking: Nie

Liczba sypialni: 4

Telewizja: Tak

Garaż: Tak

Blisko
pól golfowych
Wi-Fi
Nowoczesne, ekskluzywne i zaprojektowane z dbałością o ekologię osiedle położone w najlepszej części Marbelli. Golden Mile to urocza dzielnica Marbelli, w której znajdują się jedne z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych miejsc w mieście, takie jak Marbella Club Hotel, Puente Romano Resort i znane plaże.

To osiedle składa się z 28 luksusowych apartamentów z 3-4 sypialniami rozmieszczonych w czterech blokach. Woda, kamień, drewno i piasek to elementy architektoniczne, które nadają tej inwestycji wyrazisty charakter.

Nowoczesne technologie, komfort, estetyka i dbałość o dobre samopoczucie to wyznaczniki luksusowego życia. Te ekskluzywne mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu najwyższej jakości. Równowaga ciepłych kolorów i dużej ilości naturalnego światła, otwarte przestrzenie, kuchnie znanych na całym świecie marek.

Dostępne są mieszkania parterowe z prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem, mieszkania na pierwszym piętrze lub jedno- i dwupoziomowe penthouse'y. Każdy z nich wyposażony jest w duży taras lub solarium. Znajdują się zamkniętym i prywatnym osiedlu z całodobową ochroną, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu mieszkańcom komfortu życia oraz dostępu do licznych, znajdujących się na terenie kompleksu udogodnień.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w najnowocześniejsze systemy automatyki domowej, które zapewniają doskonałą kontrolę i łączność w całej nieruchomości i tym samym spokój jego mieszkańcom.

Do mieszkań należą dwa podziemne miejsca parkingowe i komórka lokatorska. W garażu zamontowano instalację do ładowania samochodów elektrycznych.

Na terenie ogrodu znajduje się piękny, duży basen solankowy, SPA z krytym basenem z wodospadem, sala gimnastyczna, strefa jogi i łaźnia turecka. Miejsce jest ciche i spokojne, dzięki czemu jego mieszkańcy, także ci najmłodsi, mogą cieszyć się własną przestrzenią, taką jak klub dla dzieci lub basen. Jest to idealne miejsce dla rodzin, aby odpocząć po męczącym dniu i cieszyć się wszystkimi innymi udogodnieniami i przywilejami kompleksu.

Ceny od 4.995.000 €

Z przyjemnością pomożemy Wam wybrać mieszkanie, które odpowiada Waszym potrzebom. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.

Kontakt Oferta