szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Ekskluzywne osiedle w Benalmádena

Cena sprzedaży: € 419 000
Nr referencyjny : 734A
Benalmadena
Benalmadena
€ 419 000
Nr referencyjny : 734A

Typ: Apartament

Basen: Tak

Powierzchnia: 82 m2

Działka: -

Taras: 120 m2

Klimatyzacja: Tak

Liczba łazienek: 2

Parking: Nie

Liczba sypialni: 3

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Blisko
pól golfowych
Blisko plaży
Wi-Fi
Projekt składa się z 49 apartamentów i 2 domów szeregowych w wyjątkowej lokalizacji z pięknymi widokami. Oferuje przytulne mieszkania 2 i 3 sypialniowe z dużymi tarasami, jasne penthousy oraz domy z prywatnymi ogrodami i tarasami. W częściach wspólnych znajduje się wspólny basen, wyposażona siłownia, a także strefa socjalna.

Nachylenie działki powoduje, że budynki zaprojektowane zostały w systemie tarasowym, co zapewnia fantastyczne widoki. Duże tarasy zyskują dzięki szklanym balustradom, które wydają się łączyć je z morzem i pozwalają maksymalnie wykorzystać widoki i spektakularne światło słoneczne.

W okolicy znajdują się różnego rodzaju usługi: medyczne, edukacyjne, sportowe oraz handlowe. Wśród nich są: Benalmadena Golf z rodzinną atmosferą, Międzynarodowy Szpital Vithas Xanit z szeroką gamą specjalności medycznych, prywatna szkoła Novaschool Benalmadena, Miejski Ośrodek Sportu w Benalmadena Pueblo, Selwo Marina, publiczny park La Paloma i stare miasto.

Osiedle będzie miało dogodny dojazd do autostrady A7, połączenie z głównymi arteriami w okolicy oraz komunikację z głównymi trasami komunikacji miejskiej.

Benalmádena to kosmopolityczne miasto, które spogląda na morze ze swojej przystani, międzynarodowego punktu odniesienia dla żeglarstwa i rekreacji lub z wybrzeży o długości 9 kilometrów i 17 plaż. Strategiczne położenie i łatwa komunikacja ze stolicą Malagi sprawiają, że jest to jedno z najbardziej lubianych miejsc na Costa del Sol.


-Ceny za 2 sypialnie od 419.000 € do 599.000 €
-Ceny za 2 sypialnie od 431.000 € do 829.000 €

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.

Kontakt Oferta