szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Fantastyczny dom w zabudowie szeregowej z widokiem na morze, Estepona

Cena sprzedaży: € 980 000
Nr referencyjny : 716TH
Estepona
Estepona
€ 980 000
Nr referencyjny : 716TH

Typ: Dom szeregowy

Basen: Tak

Powierzchnia: 192.72 m2

Działka: -

Taras: -

Klimatyzacja: Tak

Liczba łazienek: 2

Parking: Tak

Liczba sypialni: 3

Telewizja: Tak

Garaż: Tak

Blisko
pól golfowych
Idealna dla
rodziny
Blisko plaży
Wi-Fi
Fantastyczny, trzypokojowy dom w zabudowie szeregowej w fantastycznej lokalizacji w miasteczku Estepona.
Nieruchomość znajduje się w ekskluzywnym, prywatnym osiedlu z bezpośrednim wyjściem da deptak i plażę. Pobliska plaża, znana jako „Playa del Cristo” została w 2019 roku wyróżniona Błękitną Flagą. Choć nieco oddalona od centrum, znajduje się w spacerowej odległości od portu tworząc piękną, chroniąca przed wiatrem zatoczkę.

Estepona to nie tylko plaża, miasteczko oferuje szereg rozmaitych atrakcji, w okolicy jest mnóstwo kafejek i lokalnych sklepików. Dla miłośników ruchu na wolnym powietrzu są ścieżki spacerowe i rowerowe, rozległe strefy zielone oraz liczne ośrodki sportowo-rekreacyjne. Na specjalną uwagę zasługuje port, „Marina”, będący sercem miasteczka, oferując bogata ofertę kulinarną oraz atrakcję pełnego kolorowych straganów, niedzielnego targu. Urocze, zabytkowe centrum Estepona, również nie pozostaje w tyle. Jest ono oddalone zaledwie kilka minut jazdy samochodem. Można tu mile pospacerować wśród wąskich, kwiecistych uliczek pełnych lokalnych sklepików, kawiarni i restauracji.

Trzy pokojowy dom z południową ekspozycją zaprasza nas do swego wntętrza przez przestronny hall. Na głównym piętrze domu znajduję się duża, w pełni wyposażona kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym, olbrzymi salon wychodzący na taras z prywatnym ogródkiem, z którego jest bezpośrednie wyjście do stref wspólnych z basenem. Na tym piętrze znajduje się też toaleta dla gości.
Na wyższej kondygnacji znajdują się 3 sypialnie z łazienką z bezpośrednim wyjściem na taras, z którego rozpościera się fantastyczny widok na morze.

W strefach wspólnych osiedla będzie można również korzystać z pełnych bujnej roślinności ogrodów.

Skontaktuj się z nami, w celu omówienia szczegółów oferty już dzisiaj!

Cena 980.000 €

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.

Kontakt Oferta