szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

Luksusowe osiedle w pobliżu pola golfowego (638A)

Marbella East Cena sprzedaży: 880 000

Typ: Apartament

Basen: Tak

Powierzchnia: 170 m2

Działka: -

Taras: -

Klimatyzacja: Tak

Liczba łazienek: 2

Parking: Nie

Liczba sypialni: 2

Telewizja: Tak

Garaż: Tak

Blisko
pól golfowych
Blisko plaży
Wi-Fi
Ekskluzywny kompleks apartamentów położony w odległości zaledwie kilka minut jazdy samochodem od centrum Marbelli. Apartamenty z 2, 3 i 4 sypialniami , dużymi tarasami, prywatnym ogrodem na parterze lub dwupoziomowymi penthouse'ami z werandą.

Zamknięte, prywatne osiedle, otoczone prestiżowym polem golfowym Santa Clara, w odległości zaledwie 5 minut jazdy samochodem od centrum Marbelli. Dzięki swojemu położeniu na wzniesieniu w niedalekiej odległości od morza, będziesz mogł cieszyć się wyjątkowymi widokami na pole golfowe oraz morze.
To luksusowe osiedle polożone jest w uprzywilejowanej lokalizacji do której łątwo dojechać niemall z dowolnego miejsca na świecie dzięki międzynarodowemu portowi lotniczemu i stacji pociągów szybkiego ruchu. Marbella jest ulubionym miastem wsród osób poszukujących wysokiej jakości życia dzięki swojemu klimatowi, ofercie kulturalnej i szerokiej gamie możliwości spędzania wolnego czasu.

Wszystkie apartamenty będą miały zadaszone miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską. Penthousy będą miały możliwość zainstalowania własnego basenu.

Ceny od 880 000 EUR do 1 450 000 EUR

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.