szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

Domy szeregowe pełne harmonii i światła w Benalmadena (530T)

Benalmadena Cena sprzedaży: 1 090 000

Typ: Willa

Basen: Tak

Powierzchnia: 225 m2

Działka: 75 m2

Taras: 66 m2

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 4

Parking: Tak

Liczba sypialni: 4

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Idealna dla
rodziny
Położenie na Costa del Sol łączy naturę i światło, co tworzy idealną oazę o niezrównanym uroku dla nowych doświadczeń życiowych.
Celem jest przekształcenie tych 5 nieruchomości w domy poprzez zrobienie czegoś innego i absolutnie niepowtarzalnego. Możesz zmieniać swoją nieruchomość za pomocą wielu opcji podczas procesu budowy i dostosować ją do swoich preferencji.
Jakość to nie tylko wspaniale zbudowane wille, ale także środowisko bezpieczeństwa, ekskluzywności i dobrego samopoczucia, spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Koncentrujemy się także na tworzeniu i utrzymywaniu dużych terenów zielonych i ogrodów, zaprojektowanych przez projektantów krajobrazu w celu zintegrowania budynków ze wspaniałymi widokami.
Obok nieruchomości znajduje się centrum handlowe, które oferuje szeroki zakres usług, takich jak supermarket, restauracje oferujące różne trendy kulinarne, pralnia chemiczna, kiosk z prasą, księgarnia itd.
Osiedle jest zamknięte i wyposażone w system CCTV z kamerami umieszczonymi w każdym zakątku całego obszaru, jest również zespół ochrony, który pracuje na zmiany, nadzorując osiedle 24 godziny na dobę.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.