szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

Nowoczesne apartamenty w Esteponie (528A)

Estepona Cena sprzedaży: 344 000

Typ: Apartament

Basen: Tak

Powierzchnia: 145 m2

Działka: -

Taras: 38 m2

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 2

Parking: Nie

Liczba sypialni: 2

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Idealna dla
rodziny
Jest to inwestycja w uprzywilejowanej lokalizacji położonej między Esteponą a Marbella. Została zaprojektowana z myślą o maksymalnej prywatności i komforcie podczas korzystania z życia w przestronnych, otwartych przestrzeniach w mieszkaniu. Tutaj znajdziesz nieruchomość, która Ci odpowiada, niezależnie od wybranego piętra. Do wyboru są: parter, pierwsze piętro lub dwupoziomowy penthouse. Każde z mieszkań ma dużą przestrzeń zewnętrzną w postaci tarasu, werandy lub solarium, które można udekorować własnymi meblami ogrodowymi, postawić grilla czy zamontować prysznic. Inwestycja ma duży centralny plac o powierzchni ponad 1200 m2 z naturalną trawą, drzewami i roślinami, a także baseny, jacuzzi i plażę oraz basen. Dzieci będą się dobrze bawić na placu zabaw dla dzieci na ogrodzonym terenie, gwarantującym bezpieczeństwo i spokój. W piwnicy znajduje się miejsce parkingowe i komórka, a także wspólny parking dla rowerów.
W odległości spaceru od plaży, wszystkich udogodnień, usług i miasta Cancelada, 10 minut jazdy od Estepony i Puerto Banús, z widokami na morze i wygodami, takimi jak podgrzewanie podłogowe wodne, urządzenia Siemens, szerokie tarasy z orientacją południową i zachodnią, podgrzewane jacuzzi, garaże i komórki lokatorskie.
Niskie opłaty do wspólnoty już od 98 € / miesiąc, szeroki wybór bezpłatnych opcji personalizacji do obejrzenia w trzech mieszkaniach pokazowych. Gwarancja dewelopera z 50-letnim stażem oraz prestiżowe aranżacje González & Jacobson. Wybierz jeden z apartamentów pod klucz w fazie 1 lub dostosuj swój teraz za darmo w fazie 2.
Ceny od 315.000 EUR.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.