szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

Osiedle 47 domów szeregowych w Manilva (415T)

Manilva Cena sprzedaży: 268 000

Typ: Dom szeregowy

Basen: Tak

Powierzchnia: 144 m2

Działka: -

Taras: 24 m2

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 2

Parking: Nie

Liczba sypialni: 3

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Oferując widok jak żaden inny, wyjątkowe osiedle 47 współczesnych domów mieszkalnych, niektóre z prywatnymi ogrodami, a inne z fantastycznym solarium, zaledwie pięć minut od jednych z najlepszych pól golfowych w okolicy, w tym słynnego na całym świecie Valderrama w Sotogrande.

Eleganckie trzy i czteropokojowe, współczesne domy miejskie w Manilvie zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie. Charakteryzują się czystymi liniami i są jasne i przewiewne, czerpiąc jak najwięcej z naturalnego światła. Salon i jadalnia na otwartym planie oraz w pełni wyposażona kuchnia z wysokim połyskiem zapewniają widok na ogród z dużymi przeszklonymi drzwiami prowadzącymi na przestronny prywatny taras, na którym można zjeść posiłek na świeżym powietrzu.
Położone w widocznym miejscu w Bahia de las Rocas, kilka minut drogi od miasta Marina Sotogrande z Gibraltarem i sportowej Tarifa około 25 minut jazdy samochodem.

Te wyjątkowe nieruchomości są doskonale przygotowane do korzystania z luksusowego stylu życia na Costa del Sol, luksusowego kurortu Marbella i ładnego portu w Esteponie, oddalonego o około 20 minut samochodem.


Manilva znajduje się na południowo-zachodniej części wybrzeża Costa del Sol i dzieli się na 2 bardzo różne połówki. Z jednej strony jest to urocza miejscowość nadmorska, a zaledwie kilka kilometrów w głąb lądu znajduje się biała wioska z pocztówkowymi widokami. Jest popularny wśród osób szukających spokojniejszego, tradycyjnego klimatu, a jednocześnie wystarczająco blisko tętniących życiem kurortów w portach La Duquesa i Estepona. Jest to również doskonała lokalizacja dla golfistów, ponieważ znajduje się w pobliżu najbardziej prestiżowych pól golfowych na Costa del Sol, w tym światowej sławy Valderrama w Sotogrande.

Ceny zaczynają się od 268 000 euro.
W celu uzyskania szczegółowych informacji - skontaktuj się z nami.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.