szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

+34 699 15 88 77 +34 673 73 42 11

42 nowe mieszkania w Nueva Andalucía, Marbella, Hiszpania (386A)

Nueva Andalucia Cena sprzedaży: 575 000

Typ: Apartament

Basen: Nie

Powierzchnia: -

Działka: -

Taras: -

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 2

Parking: Nie

Liczba sypialni: 2

Telewizja: Nie

Garaż: Nie

Ta nowa inwestycja składa się z 42 domów o doskonałym wzornictwie, strategicznie zlokalizowanych w najlepszej i najbardziej ekskluzywnej enklawie Nueva Andalucía. Inwestycja ta składa się z 5 budynków zwróconych na południe, na wyjątkowej działce, która dzięki swojemu projektowi i nowoczesnej konstrukcji z dużymi tarasami i domami ma spektakularne widoki na Morze Śródziemne i pola golfowe.

Wykorzystanie materiałów pierwszej jakości, zgodnych z wszystkimi przepisami, oraz projektu zgodnego z nowymi trendami dekoracyjnymi, zaznaczonymi prostymi liniami, gdzie biel łączy się z harmonijnymi jasnymi kolorami, tworząc komfortowe pokoje pełne światła.

Kompleks będzie wyposażony w basen z dużym solarium i minimalistycznymi ogrodami, a także spa z sauną, łaźnią turecką, jacuzzi i siłownią. Kilka minut od najbardziej prestiżowych pól golfowych, takich jak Real Club Las Brisas, Los Naranjos Golf Club, La Quinta Golf & Country Club, Aloha Golf Club, Los Arqueros Golf & Country Club, Royal Club Golf Guadalmina, m. In.

Mieszkania 2 i 3 sypialniane.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.