szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

INTELIGENTNE WILLE W ESTEPONIE, HISZPANIA

Cena sprzedaży: € 1 225 000
Nr referencyjny : 368V
Estepona
Estepona
€ 1 225 000
Nr referencyjny : 368V

Typ: Willa

Basen: Tak

Powierzchnia: 715 m2

Działka: 557 m2

Taras: 72 m2

Klimatyzacja: Nie

Liczba łazienek: 4

Parking: Nie

Liczba sypialni: 4

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Idealna dla
rodziny
To szczególny projekt, w którym klienci mogą zaprojektować swój dom, personalizując go bez żadnych ograniczeń aż po najdrobniejsze szczegóły.

Założenie architektoniczne dotyczące elastycznego myślenia o nowych modelach rodzinnych, willi, która nie tylko odpowiada aktualnym potrzebom właścicieli, ale może również być dostosowana do ich przyszłych wymagań. Dom może się zmieniać w tym samym czasie, co ich właściciele, dostosowując się do konkretnych potrzeb na każdym etapie życia.

Jak to możliwe? Odpowiedź opiera się na koncepcji ewolucji, która pozwala właścicielowi przekształcić i spersonalizować swój dom zgodnie z potrzebami, które mogą powstać w przyszłości przy znacznie mniejszym wysiłku niż w tradycyjnym domu.
Wszystkie wille mogą być konfigurowane z 2 do 7 sypialni lub pokoi, które będą mogły być przypisane do kilku zastosowań i od 4 do 6 łazienek. Z prywatnym basenem i całodobową ochroną.

Podgrzewany basen, jacuzzi, siłownia, sauna, łaźnia turecka, sala kinowa, sala wielofunkcyjna, piwnica na wino, biuro, spiżarnia, pralnia i wszystko, co możesz sobie wyobrazić.
Projekt ma na celu osiągnięcie jak największej oszczędności energii. Aerotermiczny system HVAC i system, który zapewnia jakość powietrza w pomieszczeniach (dzięki filtrom eliminującym zanieczyszczenia i alergeny).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.

Kontakt Oferta