szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

+34 699 15 88 77 +34 673 73 42 11

Luksusowe domy szeregowe w pierwszej linii w Esteponie (345T)

Estepona Cena sprzedaży: 1 500 000

Typ: Dom szeregowy

Basen: Tak

Powierzchnia: 386.4 m2

Działka: -

Taras: 38 m2

Klimatyzacja: Tak

Liczba łazienek: 2

Parking: Tak

Liczba sypialni: 3

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Blisko
pól golfowych
Idealna dla
rodziny
Ten luksusowy projekt w pierwszej linii w Esteponie oferuje 50 nowoczesnych domów szeregowych z 2, 3, 4 lub 5 sypialniami o powierzchni od 319 m² do 449 m², wszystkie z tarasem na dachu i prywatnym jacuzzi.

Domy oferują całkowitą prywatność, widoki na morze, a osiedle piękny basen zewnętrzny oraz SPA z basenem krytym, siłownią i saunami.

Nowoczesny projekt położony przy samej plaży, w spokojnej okolicy na obrzeżach Estepony.

Przy projektowaniu tych domów skupiono się na wykorzystaniu światła naturalnego - stąd duże okna o minimalnych profilach (zaledwie dwucentymetrowa rama aluminiowa) oraz szklane elementy we wnętrzach domów umożliwiające doświetlenie wnętrz i klatek schodowych.

Kuchnie są w pełni wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt AGD. Każdy dom ma również na tarasie dachowym prywatne jacuzzi i miejsce na grilla. Podziemny garaż z bezpośrednim dostępem do domu przez obszerną pralnię i pomieszczenia gospodarcze. Do dyspozycji gości jest parking naziemny.

Kontrola temperatury w domu odbywa się za pomocą kominka, ogrzewania podłogowego i klimatyzacji ciepło / zimno. Domy wyposażone są również w najnowszej generacji systemy "inteligentny dom".

Inne istotne detale to solidne, wysokie drzwi, podwieszane toalety, automatyczne drzwi wejściowe do każdego garażu, drzwi antywłamaniowe, rolety bezpieczeństwa na tylnych szybach i podwójne szyby.

Ceny od 1.200.000 do 1.450.000 EUR.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.