szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Golf na Costa del Sol i 3 fantastyczne projekty deweloperskie

Title

Costa del Sol nazywana jest często również Costa del Golf. Nie bez powodu. Mamy tu największe zagęszczenie pól golfowych na kilometr kwadratowy w Europie. Ile znacie miejsc na świecie, gdzie w promieniu 100 km naliczycie 70 pól golfowych?


No właśnie. Mieszkając tutaj od tylu lat, powinnam teraz rozpłynąć się w pochwałach na temat tego sportu – że fascynujący, elegancki, że „grasz ze sobą”, że to świetny sport do nawiązywania kontaktów biznesowych… to wszystko na pewno jest prawdą, tyle, że nie moją, mnie golf nudzi. 

Gra w golfa na Costa del Sol i nieruchomości 

Zanim wielbiciele golfa zdążą zareagować świętym oburzeniem dodam, że jest coś, co bardzo w polach golfowych lubię. Są to w zasadzie nawet dwie rzeczy: widoki i zwykle dobre restauracje w club houses. Na widoki składają się nie tylko pięknie utrzymana trawa i fikuśne „sand bunkers” oraz oczka wodne, zwane też dźwięcznie „water hazards”, te widoki tworzy również architektura otaczających pola golfowe osiedli, a tych na Costa del Sol jest coraz więcej

Costa del Sol - pole golfowe

I tu mamy odpowiedź na pytanie: po co piszę o golfie, skoro się na nim nie znam i poznać nie chcę. Otóż golf jest tylko pretekstem, żeby opowiedzieć Wam o nieruchomościach na Costa del Sol idealnych dla golfistów, a właściwie o 3 fantastycznych projektach deweloperskich, które powstają w otoczeniu tutejszych pól golfowych.

Projekt nr 1 - osiedle Soul Marbella 

Pierwszy z nich to  Soul Marbella, czyli „dusza Marbelli”. Pięknie się nazywa, prawda? Równie dobrze będzie wyglądał.

Będzie to zamknięte osiedle, podzielone na 5 faz, składające się z 200 luksusowych nieruchomości: mieszkań, domów szeregowych i willi. Baseny, SPA, siłownia, kawiarnia, strefa co-working, konsjerż… czyli wszystko, czego tylko może potrzebować zmęczony/-a długim dniem na polu golfowym wielbiciel/-ka tego sportu.

Soul Marbella 

nieruchomości Soul Marbella 

Projekt nr 2 - apartamenty Sunset w Cabopino

Druga propozycja to Sunset w moim ulubionym Cabopino

Ekskluzywny projekt obejmujący 16 apartamentów jedno-, trzy- i czteropokojowych zlokalizowanych w Cabopino, jednym z najpiękniejszych miejsc na Costa del Sol. Osiedle położone będzie w pierwszej linii golfa, blisko zarówno złotej, piaszczystej plaży, jak i malowniczego malutkiego portu z jego restauracjami i barami.

nieruchomości Sunset w Cabopino

Sunset w Cabopino

Projekt nr 3 - Wille w La Resina Golf w Esteponie

I jeszcze coś dla wielbicieli domów: 8 nowoczesnych willi w La Resina Golf w Esteponie

Projekt La Resina Golf jest elegancki i nowoczesny, a jego fantastyczna architektura udanie łączy styl śródziemnomorski z najnowszymi i najciekawszymi tendencjami w stylu współczesnym.
Śniadanie na tarasie takiego domu to najlepszy sposób na rozpoczęcie kolejnego pięknego dnia w raju. Można podziwiać wspaniałe widoki na pole golfowe i wypić filiżankę kawy, myśląc o tym, jakim jest się szczęściarzem posiadając nieruchomość taką jak ta.

Wille La Resina Golf w Esteponie

La Resina Golf w Esteponie

Przekonałam Was, że golf to fajna sprawa? To teraz Wy przekonajcie mnie ☺

Przeczytaj także

3 inwestycje deweloperskie w oazie spokoju na Costa del Sol - Casares

Nieruchomości w Hiszpanii w 2024. Garść podstawowych informacji

[VIDEO] Rozmowa o tym, jak wygląda zakup nieruchomości w Hiszpanii, a jak we Włoszech

Casares – poznaj przepiękne białe miasteczko na mapie Andaluzji

Kontakt Oferta