szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Jaki był dla nas 2019? Co nam się udało, a co nie?

Title

Koniec roku to czas refleksji i podsumowań. Staramy się złapać oddech i spojrzeć na miniony rok z dystansu. Sprawdzamy, co się wydarzyło, jakie plany zrealizowaliśmy, a co się nie udało. Próbujemy też zajrzeć w przyszłość i przewidzieć, co wydarzy się na rynku nieruchomości w Hiszpanii w 2020.


Co się nie do końca udało?

  • Znalezienie nowych właścicieli dla dwóch nieruchomości z naszej bazy, na których sprzedaży przed końcem 2019 roku szczególnie nam zależało.
  • Znaczące rozszerzenie bazy nieruchomości do sprzedaży na wyłączność.
  • Automatyzacja działań związanych z administracją wynajmami wakacyjnymi. 

Co się udało?

  • Implementacja profesjonalnego CRM, który w dużym stopniu uporządkował i zautomatyzował obsługę klienta w pionie kupna / sprzedaży nieruchomości. 
  • Intensywne działania marketingowe przyniosły znaczący wzrost liczby leadów, 
  • niemal dwukrotny wzrost obrotów w porównaniu z rokiem 2018. 

Jaki był 2019 dla naszego Zespołu?

Dla Dream’u był to bardzo intensywny rok. Nasza podstawowa działalność, czyli sprzedaż nieruchomości, przyspieszyła do tego stopnia, że podwoiliśmy obroty z zeszłego roku. Stało się to mimo spadku dynamiki rynku, a za sprawą ogromu pracy, którą włożyliśmy w działania w sferze marketingu online. Tu głęboki ukłon w stronę Piotrka, który zaplanował te działania i nauczył nas poruszać się w marketingowej dżungli oraz całego Teamu Artneo z Olsztyna. Dziękuję Chłopaki, bez Was by się to nie udało.

Klaudia

W tym roku przeszła samą siebie: nie dość, że szła jak taran, dopisując do listy swoich sukcesów kolejne sprzedaże i kolejnych zadowolonych z jej obsługi klientów oraz walczyła z tematem wynajmów krótkoterminowych, to jeszcze w tak zwanym międzyczasie urodziła córeczkę.

Margaret (dla przyjaciół Maggi)

Dołączyła do nas we wrześniu, a w listopadzie już zamykała swoją pierwszą sprzedaż. Nie dość, że sprzedała mieszkanie, na którego sprzedaży bardzo nam zależało ze względu na sytuację jego właścicielki, to jeszcze zrobiła to tak profesjonalnie, że kupujący nawet nie negocjowali ceny. A przyznam, że proponując tę cenę właścicielce kilka miesięcy wcześniej sama nie do końca wierzyłam, że uda nam się ją osiągnąć. 

Dziękuję Wam Dziewczyny, Wasze zaangażowanie i wsparcie wiele dla mnie znaczy. 

Jakie mamy plany?

Nasze plany na rok 2020 są jasno określone: chcemy mieć coraz więcej zadowolonych klientów, którzy staną się ambasadorami Dream’u i będą polecać nasze usługi. Planujemy sprzedawać więcej i rozszerzać naszą działalność o nowe rynki. W tym roku nawiązaliśmy współpracę z entuzjastycznym i profesjonalnym partnerem na Costa Blanca, który obsługuje naszych klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w tamtym rejonie. Interesuje nas też bardzo rynek niemiecki i planujemy działania w kierunku pozyskiwania większej liczby klientów z tego kraju.

Pomaganie będzie równie fajne w 2020 

Te plany naturalną koleją rzeczy powinny przełożyć się na większe zyski, a te są nam potrzebne między innymi dlatego, że lubimy pomagać. W tym roku jak pewnie pamiętacie zaangażowaliśmy się w działalność Fundacji KIDS Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali (więcej na ten temat TU ) i zamierzamy nadal wspierać działania Fundacji w 2020. Oprócz tego co roku angażujemy się w zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz od kilku miesięcy w działania Orkiestry Pana Prezydenta – fejsbukowej grupy pomocowej założonej przez Patrycję Krzymińską po śmierci Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. 

2020 czyli rok równowagi, spokoju i dystansu

Dla mnie 2020 to rok symetrii, równowagi – nie tylko ze względu na układ cyfr. Ci, którzy mnie znają bliżej wiedzą, że kocham symetrię, być może mam nawet na tym punkcie lekkiego bzika. Równie mocno dążę do równowagi we wszystkim co robię (bycie zodiakalną Wagą zobowiązuje ☺). W tym roku chcę więc pozwolić sobie na większy spokój i dystans do przyspieszającego coraz bardziej świata. Chcę częściej robić krok w tył, żeby zobaczyć więcej, szerzej i łapać kontekst tego, co się wokół mnie dzieje. Chcę pozwolić sobie na błędy i traktować je jak integralną część życia i biznesu, źródło nauki, a nie złego samopoczucia. Mocno wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i że mamy wpływ na to, co się z nami i wokół nas dzieje.

Dobrego samopoczucia i zachowania równowagi na wszystkich frontach życzę zatem Wam i sobie w symetrycznym 2020 ☺ 

 

 

Przeczytaj także

3 inwestycje deweloperskie w oazie spokoju na Costa del Sol - Casares

Nieruchomości w Hiszpanii w 2024. Garść podstawowych informacji

[VIDEO] Rozmowa o tym, jak wygląda zakup nieruchomości w Hiszpanii, a jak we Włoszech

Casares – poznaj przepiękne białe miasteczko na mapie Andaluzji

Kontakt Oferta