szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Kontakt Oferta
Strona główna

you can live
where the others
only dream about…

22/05/2017

Marbella i okolice

Jeśli będąc w Marbelli, poczujesz się zmęczony lub przesycony zgiełkiem i iście kurortową atmosferą, jest jedno miejsce w pobliżu do którego możesz się udać i zrelaksować, muszę przyznać, że jest to jedno z moich ulubionych miejsc w okolicy do, którego często zaglądam bez względu na to czy jest to lato czy zima...

Wydmy w Artola (lub w Cabopino, jak kto woli), znajdujące się zaledwie 12 kilometrów od centrum Mabelli, kierując się drogą A7, w kierunku Malagi, zjeżdżając zjazdem Cabopino. Wydmy w Artoli są chronionym obiektem naturalnym, mogącym pochwalić się cudownym drewnianym deptakiem(od niedawna), którego długość to ok. 3 km, pozwalającym na bardzo przyjemny spacer wśród natury, z kilkoma ławkami po drodze, na których można przysiąść i odpocząć.
Przy wydmach znajduje się plaża Playa de Cabopino, jedna z najładniejszych w okolicy, ważna informacja - jedna z jej części jest przeznaczona na plażę nudystów. Przy plaży znajduje się także zabytkowa wieża La Torre de Los Ladrones, restauracja-bar (tzw.chirinquito - o którym napiszę więcej w innym poście), a w bliskim sąsiedztwie port sportowym Cabopino.

Serdecznie polecamy!