szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

PORADNIK INWESTORA - jak bezpiecznie kupić nieruchomość w Hiszpanii

Title

Założyłam Dream Property Marbella 11 lat temu. Specjalizujemy się w sprzedaży hiszpańskich nieruchomości inwestorom z różnych stron świata. Pracujemy indywidualnie z każdym klientem przygotowując dla niego „szytą na miarę” ofertę i przeprowadzając go przez cały proces zakupu nieruchomości.


Kupno nieruchomości w Hiszpanii jest z wielu względów bardzo dobrym pomysłem inwestycyjnym. Istnieje szereg oczywistych powodów, które kierują urlopowiczów lub potencjalnych emigrantów do Hiszpanii: ogromny wybór atrakcyjnych turystycznie miejscowości wzdłuż hiszpańskiego wybrzeża, piaszczyste plaże, fantastyczny klimat, przyjazny śródziemnomorski styl życia, wspaniałe lokalne wina – to tylko kilka z nich. Często również czynniki ekonomiczne i polityczne sprawiają, że zakup nieruchomości w Hiszpanii staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Ten proces nie jest trudny, ale zabierając się do rzeczy nieumiejętnie można narobić sobie kłopotów. Każdy z nas słyszał historie o ludziach, którzy mieli problemy przy zakupie nieruchomości za granicą. Większości tych problemów można było uniknąć, bo zwykle były efektem braku wiedzy o rynku i procesach na nim zachodzących. Zbyt wielu osobom skuszonym wizją „super okazji” zdarzyło się podpisać umowę, której treści nie rozumieli, bez konsultacji ze specjalistą i nie korzystając z porady prawnej. Właśnie po to, aby pomóc Ci uniknąć takich sytuacji, kilka lat temu stworzyliśmy PORADNIK INWESTORA czyli jak bezpiecznie kupić nieruchomość w Hiszpanii. To jego druga, zaktualizowana i rozszerzona wersja. Mam nadzieję, że ta lektura pomoże Ci spełnić Twoje hiszpańskie marzenie, tak jak ja kiedyś spełniłam swoje przeprowadzając się do słonecznej Marbelli.


Co zrobić, aby pobrać poradnik za darmo?

  1. Wejdź na https://mailchi.mp/dreamproperty/poradnik
  2. Zapisz się na nasz newsletter, w którym znajdziesz najbardziej aktualne informacje z rynku nieruchomości w Hiszpanii i najlepsze ogłoszenia (nie spamujemy, wysyłamy go raz w miesiącu).
  3. Po zapisaniu pojawi się link do pobrania naszego poradnika. 

To wszystko. Nie ma żadnych gwiazdek, haczyków ani ukrytych opłat. 


W poradniku znajdziesz m.in.:

  • Poszukiwania i kupno nieruchomości krok po kroku.
  • Finansowanie zakupu nieruchomości. Co warto wiedzieć?
  • Hiszpańska nieruchomość do remontu - kluczowa jest lokalizacja.
  • Jak zorganizować wynajem nieruchomości w Hiszpanii?
  • Zarządzanie nieruchomością? Nie musisz robić tego sam.
  • Zakup nieruchomości w Hiszpanii – 10. najczęstszych błędów.

Przeczytaj także

Mity związane z zakupem nieruchomości w Hiszpanii w roku 2024

Dwie oferty apartamentów na Costa del Sol idealnych do zamieszkania na stałe

Nieruchomości z rynku pierwotnego w Hiszpanii - hit czy kit?

3 inwestycje deweloperskie w oazie spokoju na Costa del Sol - Casares

Kontakt Oferta