szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Projekt, który robi różnicę - osiedle willowe w Marbelli

Title

Światowej klasy dzieło architektoniczne z fantastycznymi widokami na Morze Śródziemne, Gibraltar i Afrykę. Najlepszą moim zdaniem rekomendacją dla tego projektu jest fakt, że jego współtwórca wraz z rodziną będą jego pierwszymi mieszkańcami.


Zamierzałam dzisiaj zestawić dla Was 3 różne wille „off plan”, bo buduje się ich w tej chwili bardzo dużo. Ale trudno jest zestawić cokolwiek z projektem willi w Marbelli, który chcę Wam dzisiaj pokazać i zrobić to tak, żeby inne propozycje nie wypadły… blado. Ograniczę się zatem do prezentacji gwiazdy ☺

Wszystko zaczęło się od... Dream Property

Zacznę od tego, że współtwórca i siła napędowa tego projektu swoją karierę w Hiszpanii rozpoczął z nami. To Dream zaprezentował mu i sprzedał willę, w której mieszka do dzisiaj. Rzecz działa się kilka lat temu i w tamtym czasie była to nie tylko największa finansowo transakcja w naszej historii, ale również z różnych przyczyn najtrudniejsza. Kiedy Panowie po długich negocjacjach powiedzieli „OK, kupujemy” (bohaterowi mojej opowieści towarzyszył jego ówczesny wspólnik, który również kupował willę w tym samym osiedlu), poczułam się jak Cezar przekraczający Rubikon. To była dla nas wtedy naprawdę duża rzecz. 

Po latach okazało się, że mieszkając w swojej willi na strzeżonym, luksusowym osiedlu z atrakcjami i fantastycznymi widokami, nasz Klient skupiał się głównie na elementach, których mu w tym projekcie brakowało. Ta krytyka okazała się być bardzo konstruktywna, bo wtedy narodził się pomysł wybudowania osiedla willowego, które miałoby wszystko to, czego innym osiedlom brakuje. 

Nad wszystkim czuwał artystyczny dream team

Projekt powstawał ponad rok. Nasz Klient połączył siły z jednym z najbardziej znanych tu dekoratorów wnętrz, absolutnym pasjonatem swojej pracy i człowiekiem nie uznającym kompromisów w dążeniu do piękna. Do teamu dołączyło dwóch znanych w Marbelli architektów i wszyscy ci artyści wspólnymi siłami stworzyli to:

18 fantastycznych willi w przepięknej okolicy, La Quinta

Koncepcję tego osiedla można zamknąć w jednym słowie: „różnica”. Projekt różni się od wszystkich innych budowanych w Europie Południowej, a wille, które składają się na osiedle oraz ich meble i wyposażenie różnią się od siebie. Ich wspólnymi cechami są najwyższy standard projektu i budowy, które pomagają przekształcić osiedle luksusowych willi w światowej klasy dzieło architektoniczne z fantastycznymi widokami na Morze Śródziemne, Gibraltar i Afrykę. 

Określenie „projektowanie wnętrz” nie opisuje dokładnie, jak te wnętrza powstały, ponieważ sugeruje, że po zakończeniu prac budowlanych pojawi się grupa projektantów i zaprojektuje wnętrza. A tu jest dokładnie odwrotnie. Tu wnętrza rosły wraz z samym budynkiem, w niektórych przypadkach wyprzedzając go. Niektóre pokoje zaprojektowano wokół pojedynczego mebla, który istniał przed zaprojektowaniem samej willi. Każda z 18 willi została zaprojektowana indywidualnie. Luksusowy minimalizm to właściwe określenie zastosowanego stylu, w którym nic nie jest przesadzone ani nie konkuruje z wyjątkowym widokiem, jaki oferują wille.

Najważniejsze są detale

W żadnej z osiemnastu willi nie ma strefy, która nie zostałaby dokładnie przemyślana, przeanalizowana i odpowiednio zaprojektowana, a każda strefa, choćby mała, została zaprojektowana tak, aby stanowić istotną część całości. System „inteligentny dom” i oświetlenie ogólne są światowej klasy. Sypialnie główne to suity porównywalne do tych oferowanych przez pięciogwiazdkowe hotele. Otwarte kuchnie umożliwiają swobodną komunikację zarówno w domu, jak i na tarasie. Tarasy są podzielone na strefy o określonych funkcjonalnościach, nic tam nie jest przypadkowe. W każdej willi jest miejsce na własną salę fitness, salę rozrywkową i biuro.

Powierzchnie:

  • powierzchnie zabudowane od 484 do 534 m2
  • tarasy od 64 do 189 m2
  • działki od 1.107 do 10.005 m2

Pierwsze wille powinny zostać ukończone pod koniec 1 kwartału 2022 roku. Ceny zaczynają się od 2.895.000 EUR w przypadku zakupu z planu, do 4.495.000 EUR w przypadku zakupu w momencie ukończenia projektu.

Będziemy się uważnie przyglądać postępowi prac, bo niesłychanie miło jest obserwować narodziny gwiazdy ☺

Przeczytaj także

Mity związane z zakupem nieruchomości w Hiszpanii w roku 2024

Dwie oferty apartamentów na Costa del Sol idealnych do zamieszkania na stałe

Nieruchomości z rynku pierwotnego w Hiszpanii - hit czy kit?

3 inwestycje deweloperskie w oazie spokoju na Costa del Sol - Casares

Kontakt Oferta