Email: info@dreamproperty.es Phone: +34 699 15 88 77 Phone: +34 673 73 42 11

Dlaczego Costa del Sol?

Poznaj zalety zakupu bądź wynajmu nieruchomości w Hiszpanii, a dokładnie nieruchomości, domów, apartamentów czy willi w Costa del Sol. Wybrzeże Słońca, obmywane przez wody Morza Śródziemnego i otoczone górami południowej Hiszpanii, ma do zaoferowania dużo więcej niż tylko słońce, morze i plaże czy proste mieszkania Costa del Sol.

Uroki mieszkania na Costa del Sol

Znajdziecie tu Państwo urokliwe stare miasta zazdrośnie strzegące swych odwiecznych tajemnic, andaluzyjskie górskie miasteczka (pueblos blancos), w których ma się wrażenie, że czas się cofnął, przystanie jachtowe tchnące luksusem, pasaże zakupowe (na głębszą i płytszą kieszeń :-) ), bogactwa kultury i skarby gastronomii. A wszystko to w otoczeniu największego skarbu Andaluzji: jej przyrody.

Warto dać się skusić urokom, które otaczają nasze wille Costa del Sol. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Pogoda:

Natura i kultura:

Styl życia:

Mieszkanie Costa del Sol:

Dużo interesujących nieruchomości, sprawdź dostępne mieszkania czy domy Cosa del Sol lub skorzytaj z wyszukiwarki nieruchomości na naszej stronie i zapoznaj się jak sprawnie przejść przez zakup nieruchomości w Hiszpanii, w razie pytań proszę o kontakt telefoniczy bądź email: info@dreamproperty.es

Apartamenty

Sprawdź oferty!

Dom szeregowy

Sprawdź oferty!
Powrót do góry